Domů » Bleskovky » Samsung ukázal unikátní džíny. Pro majitele Galaxy Z Flip ukrývají překvapení

Samsung ukázal unikátní džíny. Pro majitele Galaxy Z Flip ukrývají překvapení

Ke správnému telefonu je potřeba mít také správné kalhoty. Tímto se pravděpodobně řídilo marketingové oddělení korejského giganta Samsung, když navazovalo spolupráci s oděvní značkou Dr. Denim. V rámci spolupráce obou firem vznikl poměrně netradiční kus oděvu, který je doslova šitý na míru ohebnému smartphonu Galaxy Z Flip 3.

samsung dr denim jeans 1
Kdo by nechtěl džíny se speciální kapsičkou pro Galaxy Z Flip 3?

Samsung si totiž položil jednoduchou otázku: „Kdo potřebuje velké kapsy, které zabírají mnoho místa, nejsou dvakrát šik a nejnovější smartphony se v nich snadno ztratí?“ Firma Dr. Denim na tento dotaz odpověděla novými džínami, které mají speciální kapsičku na pravé nohavici, do níž se tak akorát vleze Galaxy Z Flip 3 (a první Galaxy Z Flip) v zavřeném stavu.

Džíny s názvem Z Flip Pocket Denim nejsou zrovna z nejlevnějšího kraje – jejich cena je 1 499 australských dolarů (cca 23 900 Kč bez DPH). Vysoká cena je dána tím, že k riflím dostanete zároveň i Galaxy Z Flip 3. Je škoda, že spolupráce Samsungu a Dr. Denim nezahrnuje jedny kalhoty s kapsičkou pro majitele Galaxy Z Fold 3, kteří by něco podobného možná ocenili o něco více.

Z Flip Pocket Denim - Dash by Dr Denim

Pokud byste měli zájem o koupi, pravděpodobně budete mít smůlu – Z Flip Pocket Denim jsou vyrobeny v limitovaném počtu 450 kusů a jsou k dispozici skrze oficiální stránky Dr. Denim, které bohužel nezasílají do Česka.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

5 komentářů

  1. Flip je taková blbost, že na to potřebujete i speciální kalhoty :D

  2. Pominu otřesný design džín a zajímalo by mne jak dlouho by ten telefon vydržel v té kapse třeba při procházce v Paříži nebo v jiném větším městě v EU :D

  3. Prosím, ukažte někdo těm asiatům jak vypadají „jensy“. Tahle kreatura je parodie na džíny…

  4. Bohužel jsem zaprděný Čecháček, který nedokáže ocenit krásu takovýchto úžasných originálních značkových jeansů. Skoro bych si to troufnul nazvat nepraktickým humusem, ale nebudu provokovat lidi, kteří takovou krásu dokáží ocenit

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).