Samsung ukázal unikátní džíny. Pro majitele Galaxy Z Flip ukrývají překvapení

samsung dr denim jeans 1

Ke správnému telefonu je potřeba mít také správné kalhoty. Tímto se pravděpodobně řídilo marketingové oddělení korejského giganta Samsung, když navazovalo spolupráci s oděvní značkou Dr. Denim. V rámci spolupráce obou firem vznikl poměrně netradiční kus oděvu, který je doslova šitý na míru ohebnému smartphonu Galaxy Z Flip 3.

Samsung si totiž položil jednoduchou otázku: „Kdo potřebuje velké kapsy, které zabírají mnoho místa, nejsou dvakrát šik a nejnovější smartphony se v nich snadno ztratí?“ Firma Dr. Denim na tento dotaz odpověděla novými džínami, které mají speciální kapsičku na pravé nohavici, do níž se tak akorát vleze Galaxy Z Flip 3 (a první Galaxy Z Flip) v zavřeném stavu.

Džíny s názvem Z Flip Pocket Denim nejsou zrovna z nejlevnějšího kraje – jejich cena je 1 499 australských dolarů (cca 23 900 Kč bez DPH). Vysoká cena je dána tím, že k riflím dostanete zároveň i Galaxy Z Flip 3. Je škoda, že spolupráce Samsungu a Dr. Denim nezahrnuje jedny kalhoty s kapsičkou pro majitele Galaxy Z Fold 3, kteří by něco podobného možná ocenili o něco více.

Pokud byste měli zájem o koupi, pravděpodobně budete mít smůlu – Z Flip Pocket Denim jsou vyrobeny v limitovaném počtu 450 kusů a jsou k dispozici skrze oficiální stránky Dr. Denim, které bohužel nezasílají do Česka.

Autor článku blank
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku