Sledujte nás na YouTube

Samsung testuje finální Android 7.0 pro Galaxy S7 (edge). Update by mohl přijít brzy

Samsung již testuje finální verzi systému Android 7.0 Nougat pro modely Galaxy S7 a Galaxy S7 edge. Vzhledem k současné „třaskavé“ situaci, která vznikla okolo modelu Galaxy Note7, je docela možné, že se Samsung snaží zlepšit si reputaci brzkým uvolněním aktualizace na nejnovější Android pro předchozí modely.

galaxys7

Těšit se můžeme také na novou verzi uživatelského prosředí Grace UX, které se poprvé objevilo právě u Galaxy Note7. Update přinese také širší možnosti nastavení funkce Always On, která nově bude podporovat notifikace z aplikací třetích stran a nabídne ještě širší možnosti přizpůsobení.

galaxy-s7-nougat

Informace o Galaxy S7 s finálním Androidem 7.0 Nougat se objevily i v GFXBenchmarku, což dává tušit, že by update mohl být brzy dostupný i pro veřejnost. Rozhodně to nebude v řádech dnů, ale v redakci tipujeme, že by se tak mohlo stát v první polovině listopadu.

Recenze Samsung Galaxy S7 edge: Vybroušený k dokonalosti

Michal Javůrek

3 komentáře

  1. “Rozhodně to nebude v řádech dnů, ale v redakci tipujeme, že by se tak mohlo stát v první polovině listopadu.”

    Takže tak únor :-D

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *