Domů » Bleskovky » Samsung testuje finální Android 7.0 pro Galaxy S7 (edge). Update by mohl přijít brzy

Samsung testuje finální Android 7.0 pro Galaxy S7 (edge). Update by mohl přijít brzy

Samsung již testuje finální verzi systému Android 7.0 Nougat pro modely Galaxy S7 a Galaxy S7 edge. Vzhledem k současné „třaskavé“ situaci, která vznikla okolo modelu Galaxy Note7, je docela možné, že se Samsung snaží zlepšit si reputaci brzkým uvolněním aktualizace na nejnovější Android pro předchozí modely.

galaxys7

Těšit se můžeme také na novou verzi uživatelského prosředí Grace UX, které se poprvé objevilo právě u Galaxy Note7. Update přinese také širší možnosti nastavení funkce Always On, která nově bude podporovat notifikace z aplikací třetích stran a nabídne ještě širší možnosti přizpůsobení.

galaxy-s7-nougat

Informace o Galaxy S7 s finálním Androidem 7.0 Nougat se objevily i v GFXBenchmarku, což dává tušit, že by update mohl být brzy dostupný i pro veřejnost. Rozhodně to nebude v řádech dnů, ale v redakci tipujeme, že by se tak mohlo stát v první polovině listopadu.

Recenze Samsung Galaxy S7 edge: Vybroušený k dokonalosti

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentářů

  1. No a LG testuje Android 7 pro G3.

    [odkaz]

  2. „Rozhodně to nebude v řádech dnů, ale v redakci tipujeme, že by se tak mohlo stát v první polovině listopadu.“

    Takže tak únor :-D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).