Domů » Bleskovky » Samsung spouští prodej náramku Galaxy Fit e, novinka míří na čínskou konkurenci

Samsung spouští prodej náramku Galaxy Fit e, novinka míří na čínskou konkurenci

Samsung dnes spouští prodej svého nového sportovního náramku Galaxy Fit e. Toto nositelné zařízení má podle výrobce usnadnit dosahování cílů týkajících se tělesné i duševní pohody tím, že nabídne lepší motivaci. Náramek Samsung Galaxy Fit e bude k dispozici v černé, bílé a žluté barvě. Doporučená cena byla stanovena na 999 Kč, jedná se tak o přímou konkurenci k výrobkům Honoru či Xioami.

Náramek využívá klasické koncepce kapslovitého těla vloženého do silikonového náramku. Měl by tak být poměrně odolný, k čemuž přispívá i vodotěsnost až do tlaku 5 ATM. To znamená, že by náramek měl vydržet ponoření až do 50 metrů. Samsung nicméně varuje, že je třeba se vyvarovat rychle proudící vodě či prudkým změnám teploty a tlaku, pro sportovní potápění se tedy nedoporučuje. Jinak by však měl být vhodný pro všechny typy sportovních nadšenců.

Galaxy Fit e začne automaticky sledovat vaši aktivitu, když se věnujete chůzi, běhu, veslování, cvičíte na eliptickém trenažéru nebo zahájíte jiné dynamické cvičení. V aplikaci Samsung Health můžete také ručně vybrat některou z více než 90 přednastavených aktivit, a Galaxy Fit e ji začne automaticky sledovat. Díky analýze spánku a programu zvládání stresu pak můžete sledovat vaši tělesnou i duševní kondici po celý den, nejen při sportu.

Náramek také zobrazuje upozornění a zprávy a dokonce nabízí speciální widget zobrazující synchronizované informace z telefonu. Přímo z náramku tak lze sledovat např. budíky, kalendář nebo předpověď počasí

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).