Cena:

Samsung potvrzuje: letos představíme ještě jeden vlajkový model

Samsung včera odhalil působivé výsledky svého hospodaření za první kvartál letošního roku, které navíc dávají velkou naději do měsíců příštích, neboť se v nich projeví prodeje vlajkových smartphonů Galaxy S8 a S8+. Těmi ale korejský gigant neřekl v letošním roce poslední slovo, ve zprávě k aktuálním finančním výsledkům doslova uvedl, že v druhé polovině letošního roku chystá odhalení nového vlajkového smartphonu.Nepřehlédněte

Samsung v prvním čtvrtletí: méně prodaných smartphonů, zato největší zisk od roku 2013

S největší pravděpodobností se jedná o nástupce nešťastného tabletofonu Galaxy Note7, který si zřejmě vezme to nejlepší ze současného modelu Galaxy S8+ a přidá do něj štěrbinu s vestavěným dotykovým perem S Pen. Otázkou zůstává, jakou úhlopříčku displeje Samsung pro Note8 zvolí, s největší pravděpodobností ale opustí 5,7 palce, které si držel od modelu Note 4. Počítáme s tím, že po vzoru Galaxy S8 a S8+ odstraní rámečky a vyplní displeje většinu přední strany.

Galaxy Note8 by mohl být představen na zářijovém veletrhu IFA, ostatně šéf této berlínské akce se v minulých dnech vyjádřil, že by si jeho premiéru na „svém“ veletrhu velmi přál.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.