Samsung potvrzuje: letos představíme ještě jeden vlajkový model

Samsung včera odhalil působivé výsledky svého hospodaření za první kvartál letošního roku, které navíc dávají velkou naději do měsíců příštích, neboť se v nich projeví prodeje vlajkových smartphonů Galaxy S8 a S8+. Těmi ale korejský gigant neřekl v letošním roce poslední slovo, ve zprávě k aktuálním finančním výsledkům doslova uvedl, že v druhé polovině letošního roku chystá odhalení nového vlajkového smartphonu.

Samsung v prvním čtvrtletí: méně prodaných smartphonů, zato největší zisk od roku 2013

S největší pravděpodobností se jedná o nástupce nešťastného tabletofonu Galaxy Note7, který si zřejmě vezme to nejlepší ze současného modelu Galaxy S8+ a přidá do něj štěrbinu s vestavěným dotykovým perem S Pen. Otázkou zůstává, jakou úhlopříčku displeje Samsung pro Note8 zvolí, s největší pravděpodobností ale opustí 5,7 palce, které si držel od modelu Note 4. Počítáme s tím, že po vzoru Galaxy S8 a S8+ odstraní rámečky a vyplní displeje většinu přední strany.

Galaxy Note8 by mohl být představen na zářijovém veletrhu IFA, ostatně šéf této berlínské akce se v minulých dnech vyjádřil, že by si jeho premiéru na „svém“ veletrhu velmi přál.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

 1. RadekLaz

  Ten mobil se mi fakt moc líbí….. a to říkám jako microsofťák.
  Ale spojení asijské technologie s Androidem je pro mě stejné jako polské potraviny v Tesco. Prostě mi mozek říká neber to. Ale kdyby došlo na to, že bych musel opustit wokna, tak bych asi sáhnul právě po tomto asi připravovaném kousku.

  • Tomas (neregistrovaný)

   Pekne prirovnanie:) Pre mna su Samsungy synonymom lacnych pseudomobilov.

   • Nostro (neregistrovaný)

    Laciných? Vy jste jeden z těch zarytých fandů Windows Mobile. Jenže jediné co vypadá lacině je právě mobil od Microsoft a to i jejich vlajkové lodě. Vy si to prostě nedáte připustit, že tu jsou lepší značky. A nemluvím jako fanda androidu, ale majitel několik Lumii

 2. slav (neregistrovaný)

  Tomas (neregistrovaný)
  protože na Samsunga nemáš peníze. Výsledky trhu jasně hovoří – nebo mají lidé kupovat to co se líbí tobě? Myslím že nápoj z pelyňku už MS rozlil

 3. Aleš novotný (neregistrovaný)

  Samsung spokojenost, muj telefon trpí, padá, plave. Pro mě je důležité ze připojím zrcadlovku, s ntfs ext ssd diskem v hubu a kopírují. A to ze nemusím použít obal či tvrzene sklo je plus k špičkovým materiálům, lcd a hw. Kdo nezkusil neví. Iphone 7 je taky ok, ale to ze nič nepřipojil skrz usb?. Neotevřu rar.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *