Domů » Bleskovky » Samsung nečekaně odhalil paměťové varianty Nokie 9

Samsung nečekaně odhalil paměťové varianty Nokie 9

Korejský Samsung spustil v Lotyšsku akci, při které lze získat nový smartphone levněji, stačí odevzdat současný telefon v co možná nejlepším stavu. Pravda, výkupní ceny nejsou příliš atraktivní, například za zcela nepoškozený iPhone X v 256GB verzi dostanete slevu 493 EUR, tedy ani ne polovinu jeho prodejní ceny. Zajímavý je však fakt, že Samsung vykupuje i Nokii 9, přestože dosud nebyla představena.

Podle korejského giganta bude Nokia 9 nabízena celkem ve čtyřech příchutích – s 64 nebo 128 GB vnitřní paměti, obě varianty pak mají být nabízeny ve verzích na jednu či dvě SIM karty. Výkupní cena za Nokii 9 se pohybuje mezi 270 až 292 eury, což na vlajkovou loď se spekulovaným pětičočkovým fotoaparátem není mnoho; svůj Galaxy Note9 se 128GB pamětí si Samsung cení na výrazně vyšších 495 EUR.

Nokia 9: fotografie zad odhaluje pět čoček hlavního fotoaparátu (oživeno)

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments