Samsung má dodat 80 miliónů displejů pro nové iPhony 14

iphone 13 Pro Max 2

Podle korejských zdrojů bude hlavním dodavatelem displejů pro iPhone 14 společnost Samsung Display. V plánu je pro novou generaci smartphonů s nakousnutým jablkem ve znaku celkem 80 miliónů panelů. První kusy by měly být k dispozici už někdy v průběhu třetího kvartálu letošního roku.iphone 14 leak vyrez doubleNepřehlédněte

Takhle má vypadat iPhone 14 Pro. Máme detailní obrázky

Aktuálně se očekává, že Apple odhalí čtveřici modelů: dvě vyšší varianty Pro a dva základnější. V nabídce budou dvě velikosti displejů o úhlopříčkách 6,1″ a 6,7″, všechny vyrobené technologií OLED.

Samsung signage
Ilustrační obrázek

Konkrétně se má jednat o LTPS-TFT OLED a LTPO-TFT OLED. Nicméně rozdělení mezi jednotlivé modely zatím neznáme. V uplynulém týdnu se spekulovalo také o použití OLED displejů od BOE, které Apple údajně stále zvažuje. O detailech se tedy pořád spekuluje, nicméně se zdá, že Samsung opravdu bude hlavním dodavatelem.

0 %

Trust Meter

Nakolik věříme tomuto úniku?

Autor článku
Adam Bělunek
Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit v bikeparcích a trailcentrech na svém kole nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a moc rád cestuji.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku