Domů » Bleskovky » Samsung Gear Sport na prvním obrázku: chytré hodinky, co se nezaleknou vody

Samsung Gear Sport na prvním obrázku: chytré hodinky, co se nezaleknou vody

Veletrh IFA v podání Samsungu bude zejména o nositelné elektronice. Korejský gigant bude v Berlíně prezentovat náramek Gear Fit2 Pro, který omylem v týdnu krátce vystavil na své webové stránky, a také přiveze zbrusu nové hodinky Gear Sport. Ty byly nedávno zachyceny certifikační autoritou FCC, nyní se poprvé jejich obrázek objevil na propagačním materiálu přímo od Samsungu (vlevo dole).

Hodinky budou designově nejbližší předloňskému modelu Gear S2, tělo bude nabízeno v tmavé barvě, náramky budou vyměnitelné. Čínský text uvádí, že se můžeme těšit na voděodolnost do 5ATM, operačním systémem bude Tizen v nové verzi 3.0. Tisková konference Samsungu se koná 30. srpna, tedy již příští středu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Až na to, že to korejská abeceda.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).