Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Samsung Gear Fit2 Pro oficiálně: náramek na běhání i plavání

Samsung Gear Fit2 Pro oficiálně: náramek na běhání i plavání

Společnost Samsung dnes představila svůj nový vlajkový smartphone Galaxy Note8 (první dojmy) a společně s ním také odhalila světu nový náramek Gear Fit2 Pro. Ten kráčí ve šlépějích svého předchůdce, jedná se o chytré příslušenství, které dokáže být prodlouženou rukou vašeho smartphonu.

Gear Fit2 Pro disponuje zahnutým Super AMOLED displejem s úhlopříčkou 1,5″ a rozlišením 216 × 432 pixelů. Na tomto zobrazovači běží prostředí operačního systému Tizen OS, který se stará o všechny chytré funkce – ukazuje příchozí / zmeškané události ze smartphonu, monitoruje uživatelovy sportovní aktivity / spánek, a také poskytuje přehled o jeho zdraví.

K tomu slouží vestavěný snímače jako akcelerometr, senzor srdečního tepu, barometr a nechybí ani GPS a Glonass. Náramek sám dokáže rozpoznat, jakou aktivitu právě provozujete.

Novinka nabízí prostor 4 GB pro ukládání dat, např. hudby pro offline poslech při běhu. Se sluchátky se umí spojit bezdrátově skrze Bluetooth 4.2, nechybí ani podpora Wi-Fi. Akumulátor s kapacitou 200 mAh má zajistit výdrž 3 – 4 dny, při používání GPS se výdrž zkrátí na 9 hodin. Náramek váží 34 gramů a disponuje voděodolností do 5 ATM.

Gear Fit2 Pro bude nabízen v černé a černo-červené barvě, jeho cena je stanovena na 199 USD (asi 4 400 korun bez DPH).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

  1. Neni to náhodou Gear Fit 2 Pro?

  2. ViditelnyPavel

    Dobrý den, bude náramek spolupracovat s aplikací Runtastic?

  3. medvidekYou (neregistrovaný)

    skoda toho Bluetooth, bejt tam 5.ka tak ho hned beru.. Dneska kupovat náramek se starým B.4.2 je jak koupit telefon bez LTE..

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel