Samsung Galaxy S8 na nových fotografiích: jak je to s 3,5mm jackem?

Vypadá to, že bezpečnostní podmínky okolo Samsungu Galaxy S8 nejsou nijak výrazné, přitom předchozí generace patřily u Samsungu k jedněm z nejvíce střežených; u Galaxy S8 je to ale přesně naopak a není týdne, kdy by se neobjevily nějaké nové informace, rendery či fotografie. Ostatně včera se na twitteru @evleaks objevil oficiální obrázek, a dnes pro vás máme čtveřici snímků reálného zařízení.

Zveřejněné fotografie rovněž potvrzují přítomnost 3,5mm jacku pro připojení sluchátek, který se bude nacházet na spodní hraně hned vedle USB-C konektoru. Starší spekulace naznačovaly, že by jej „es-osmička“ nemusela mít. Naštěstí se tak ale nestalo.

Oficiálního představení Galaxy S8 se dočkáme 29. března na speciální tiskové konferenci v New Yorku a Londýně. Do prodeje by se Galaxy S8 společně s větším modelem S8+ měly dostat 21. dubna. Kompletní hardwarové parametry telefonu si můžete prohlédnout v našem katalogu smartphonů.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku