Domů » Bleskovky » Oficiálně: Samsung Galaxy S8 bude představen 29. března

Oficiálně: Samsung Galaxy S8 bude představen 29. března

Společnost Samsung v rámci své tiskové konference představila tři nové tablety, a v neposlední řadě také prozradila, kdy se dočkáme jednoho z nejočekávanějších smartphonů letošního roku – Samsungu Galaxy S8.

Telefon bude oficiálně představen 29. března na Unpacked eventu, který se bude konat v New Yorku. Upoutávka láká na zmenšené rámečky okolo displeje, Samsung také na dnešní tiskové konferenci prozradil, že chystaná novinka dostane do vínku kvalitní reproduktory od AKG, kterými se chlubí čerstvě představený tablet Samsung Galaxy Tab S3.

Samsung Galaxy Tab S3: desetpalcový iPad Pro má nového konkurenta

xiaomi-beryko-mwc

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).