Domů » Bleskovky » Finální podoba Samungu Galaxy S8 odhalena

Finální podoba Samungu Galaxy S8 odhalena

Letošní vlajkový model společnosti Samsung, tedy model Galaxy S8, má být představen na konci března na akcích v New Yorku a v Londýně. Díky uniklým informacím již známe v podstatě všechny parametry chystané novinky, včetně vzhledu. Nyní se objevil pravděpodobně oficiální render, který potvrzuje všechny dřívější spekulace.

c5zfzc5u0aiiwfh

Za únikem stojí známý Evan Blass, který na svém twitterovém účtu pravidelně publikuje informace o dosud nevydaných smartphonech. Obrázek potvrzuje velmi tenké rámečky kolem displeje, který bude mít navíc zakulacené rohy, jako je tomu například u LG G6. Na čelní straně je kromě displeje pouze čelní kamera, okénko se senzory a také snímač pro identifikaci uživatele podle oční duhovky. Zdá se, že oficiální představení novinky bude pouze formální záležitostí.

Tip: Hardwarové parametry Galaxy S8 včetně srovnávače najdete v našem katalogu smartphonů.

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.

6 komentářů

  1. „Zdá se, že oficiální představení novinky bude pouze formální záležitostí.“ Tak kdyby jste nás tady pravidelně nezásobovali všemi těmi úniky, tak bychom pak mohli být třeba i překvapení.

  2. Nic moc S7 edge krajsia, to isté ako lg G6

  3. Chtelo by to videt na zivo, ale podle toho podlouhleho designu to vypada otresne. Radeji meli zachovat 5,1″ a dat to do tela Galaxy A3 (2017) a ne se hnat za uhloprickou 6,2″

    • Tak mně se právě ten podlouhlý design líbí. Navíc když se píše na ležato, tak je víc místa na text.

    • Kam hnat. Zachovaju to iste telo a uzivatel len ziska vacsi komfort v podobe vacsieho displeja. A budu zrejme dve verzie

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).