Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S20: dočkáme se pěti variant. Všechny nabídnou 12 GB RAM

Samsung Galaxy S20: dočkáme se pěti variant. Všechny nabídnou 12 GB RAM

Od odhalení smartphonů řady Samsung Galaxy S20 nás dělí ještě téměř měsíc, s blížícím se datem uvedení se k nám dostává čím dál větší množství nových informací. I když se dosud očekávalo, že se dočkáme tří modelů, ve skutečnosti jich patrně bude pět.

Samsung nabídne pět variant

Základní varianty Galaxy S20 a S20+ půjdou do prodeje ve dvou verzích (s podporou 5G nebo bez ní), poslední do party bude model Galaxy S20 Ultra 5G, který má mít podporu 5G v základní výbavě. Je více než pravděpodobné, že podpora 5G bude za příplatek; jak bude velký, je však zatím nejisté.

Galaxy S20 trio

NepřehlédněteSamsung neuhlídal podobu modelu Galaxy S20. Podívejte se na první fotky

12 GB RAM v základu

Svoji trochu do mlýna úniků dnes přidal i informátor Ice Universe, podle kterého budou všechny smartphony řady Galaxy S20 nabízeny v základu s 12 GB operační paměti LPDDR5.

Je tedy možné, že model Ultra bude disponovat vyšší kapacitou, patrně 16 GB. Nejvyšší z chystaných modelů má také disponovat 108Mpx fotoaparátem, zatímco zbytek dostane inovovanou 12Mpx kameru.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments