Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S10 5G se chystá i do Evropy. Ve kterých zemích jej koupíte?

Samsung Galaxy S10 5G se chystá i do Evropy. Ve kterých zemích jej koupíte?

Od včerejšího dne je možné předobjednat si na stránkách Samsungu a u vybraných prodejců čerstvě představené smartphony řady Galaxy S10, S10+ a S10e. Výjimkou je největší model S10 5G, který se do České republiky zatím nechystá. V prvním pololetí bude dostupný pouze u amerického operátora Verizon, poté se začne šířit do dalších zemí, ve kterých operátoři probudí sítě páté generace.

Samsung Galaxy S10 5G ale není pouze o podpoře sítí 5G, ale oproti svým sourozencům má několik dalších benefitů navíc – větší 6,7″ displej, 3D kameru vpředu i vzadu a akumulátor s větší kapacitou.

Hardwarové parametry
Systém:
Rozměry: , Hmotnost:
Čipset:
RAM: , Interní paměť: , Pam. karta:
Displej: , ,
Hlavní fotoaparát:
Druhý fotoaparát:
Třetí fotoaparát: , Přední kamera:
Bluetooth: , Wi-Fi: , NFC:
, GPS:
, Konektor:
Baterie: , Rychlé nabíjení:
, Bezdrátové nabíjení:

Pokud máte o tento telefon zájem, budete mít šanci sehnat jej i v Evropě, Samsung potvrdil, že bude od června dostupný v Německu, Španělsku, Itálii, Francii, Švýcarsku a Velké Británii a operátorů Deutsche Telekom, EE, Orange, Sunrise, Swisscom, Vodafone, TIM a Telefonica. Bohužel zatím není známá jeho cena, která může být vzhledem k zavádění nové technologie nepřiměřeně vysoká.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).