Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note 8 přijde v unikátním barevném provedení

Samsung Galaxy Note 8 přijde v unikátním barevném provedení

Samsung minulý týden rozesílal pozvánky na svou konferenci, která se má konat 23. srpna v New Yorku. Jihokorejská společnost se chystá koncem srpna představit zbrusu novou vlajkovou loď Galaxy Note 8. A jeden z nejspolehlivějších a nejdůvěryhodnějších tipérů Roland Quandt navnadil potenciální zájemce, že by mohl smartphone dostat úplně nový barevný kabát.

Roland Quandt na Twitteru napsal, že by měl Galaxy Note 8 přijít v barvách Black (černá), Orchid Grey (šedá) a nově Deep Blue (tmavě modrá). Přestože se jedná o neoficiální informaci, kterou bychom měli brát trochu s nadhledem, mohla by to být pravda. Samsung totiž u Galaxy Note 7 přišel také s úplně novou barevnou variantou Coral Blue.

Samsung sice musel Note 7 stáhnout z prodeje, ale protože se ukázalo, že modrý odstín je u zákazníků oblíbený, společnost nabízí v barvě Coral Blue i modely S7 edge, S8 a S8+.

Michaela Brázdilová

Diskuze k článku

  1. Mohl by Samsung vrátit i Green Emerald, a Black Sapphire.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).