Domů » Bleskovky » Galaxy Note 8: premiéra 23. srpna, podívejte se na nové rendery

Galaxy Note 8: premiéra 23. srpna, podívejte se na nové rendery

Samsung ve čtvrtek posílal pozvánky na událost zvanou Unpacked, která se bude konat 23. srpna v New York City. Jihokorejská společnost na konferenci představí novou generaci zařízení Galaxy Note.

Podle dosavadních úniků by se měl Galaxy Note 8 svým vzhledem podobat Galaxy S8, tudíž by měl mít minimální orámování, zaoblené rohy a 12megapixelový duální fotoaparát. Očekává se však, že 6,3palcový displej Galaxy Note 8 bude více zakřivený. A v neposlední řadě by mělo zařízení disponovat virtuálním asistentem Bixby, 6GB RAM, technologií IRIS, čtečkou otisků prstů na zadní straně a vylepšeným perem S Pen. Aby se neopakoval stejný scénář jako u Galaxy Note 7, Samsung zavedl přísnější bezpečnostní kontrolu.


Samsung představí novou vlajkovou loď dříve než Apple. Cupertinská společnost by měla s novým iPhonem, který by měl mít OLED displej, vertikální duální fotoaparát, rychlejší procesor A11 a přední kameru s 3D senzory pro rozpoznávání obličeje, přijít v září.

Michaela Brázdilová

avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
misak
Anonym
misak

ten bude muj :) .. muj Note 3 uz tak tak dodelava, chtel jsem Note 7 ale tak jsem si musel rok pockat jeste. vypada moc dobre. a jestli mezi snimacem otisku prstu a fotakem bude blesk tak to bude dobry kompromis oproti S8, aspon to nebude hnedka vedle fotaku. tesim se.

Ip Man
Anonym
Ip Man

Ty vado to ať jdou do pr…e s tou čtečkou otisku, takže oni jí opravdu dají stejně neprakticky jako u S8 a S8 plus vedle fotoaparátu, jako dobře, chápu že se u letošních modelů nevešla dopředu a technologie pod displejem ještě není úplně vychytané, ale kurnik proč to nedali alespoň pod ty čočky fotoaparátu tak nějak do jedné třetiny telefonu aby se dala dobře trefit či nahmatat ??? Kor u toho Note který bude zřejmě ještě o něco větší.

htcjirka
Uživatel
htcjirka

Čtečka na zádech, tudíž jako kdyby tam nebyla.Nejhorší možné umístětní.
To snad je lepší si sehnat Note 7 FE.

xzeit
Uživatel
xzeit

Ještě k tomu na nejhorším možném místě někde vedle fotoaparátu… Kromě teda toho že už jen ty záda jsou pro čtečku otisků nevhodné..