Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Buds+ se blíží: přijdou v modré barvě a nové krabičce

Samsung Galaxy Buds+ se blíží: přijdou v modré barvě a nové krabičce

11. února se odehraje Unpacked event, který přinese velkou spoustu novinek. Očekává se odhalení smartphonů řady Galaxy S20, ohebného telefonu véčkové konstrukce, a dorazit by také měla nová generace bezdrátových sluchátek Galaxy Buds, údajně pojmenovaná Galaxy Buds+.

buds

Sluchátka mají být pouze evolucí loňského modelu, design samotných sluchátek se prakticky nezmění, pokud tedy nebudeme počítat novou barevnou variantu. Je více než pravděpodobné, že se nějaké změny odehrají uvnitř sluchátek; logické by bylo doplnění funkce aktivního potlačení okolního ruchu, kterou disponují AirPods Pro.

case

Lehce inovována má být krabička, která bude nově schopná informovat o stavu nabití každého sluchátka zvlášť; dosud to bylo možné pouze v mobilní aplikaci.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).