Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy A90 bude lákat na velmi netradiční umístnění fotoaparátu

Samsung Galaxy A90 bude lákat na velmi netradiční umístnění fotoaparátu

Samsung v minulých dnech představil smartphony Galaxy A50, A30 a A10. Vrcholem řady Galaxy A se však má stát model A90, který má podle @OnLeaks přijít s velmi netradičně řešenými fotoaparáty.

Hlavní fotoaparát Galaxy A90 se má vysouvat z těla telefonu, navíc má být otočný, aby posloužil i jako selfie kamerka. @OnLeaks toto řešení popisuje jako hybrid smartphonů Oppo N1 a Find X. Samozřejmě tuto informaci je nutné brát s rezervou, @OnLeaks se ale odvolává na spolehlivý zdroj. Zda Samsung vsadí na motorizované řešení nebo bude vysouvání probíhat manuálně, je zatím ve hvězdách.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).