Domů » Bleskovky » Samsung chce předběhnout Apple, Galaxy Note8 údajně představí koncem prázdnin

Samsung chce předběhnout Apple, Galaxy Note8 údajně představí koncem prázdnin

Společnost Samsung reinkarnovala několik stovek tisíc kusů tabletofonu Galaxy Note7 (více infromací), bude se ale spíše jednat o sběratelský kousek dostupný pouze na některých trzích. Reputaci tohoto nešťastného modelu již částečně napravila povedená řada Galaxy S8, z níž bude patrně vycházet i příští tabletofon Galaxy Note8. Podle posledních spekulací bychom na něj nemuseli čekat dlouho.

Ilustrační obrázek

Samsung bude chtít i letos soupeřit s Applem, a tak údajně představí Galaxy Note8 koncem letních prázdnin, předpokládá se polovina srpna. Tento odhad dává vcelku smysl, Galaxy Note7 byl loni představen 19. srpna. Samsung patrně za účelem představení uspořádá samostatnou velkou tiskovou konferenci, která přitáhne zraky fanoušků mobilních technologií ještě před zářijovým veletrhem IFA. Od Galaxy Note8 se očekává podobný design jako má dvojlístek Galaxy S8 a S8+, pouze Infinity displej bude mít větší úhlopříčku, hlavní fotoaparát bude mít dvě čočky a spekuluje se o výkonnějším čipsetu Qualcomm Snapdragon 836.

První na světě: Galaxy Note8 má pohánět výkonnější Snapdragon 836

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

8 komentářů

 1. Už zase spěchají? zas to něčim pos. a bude po Note Serii (a možná i víc). Jinak k tomu QC S836 nemyslím že stihnou být hotové do srpna ale spíše do září/říjen jako loni u S821.

 2. Měl jsem a mám vždy Samsung ale i můj děda vždycky říkával: „dvakrát měř, jednou řež“ :-)

 3. Samsung opet pospicha, takze to bude opet nedodelek.. semtam i nebezpecny.

 4. A zasa mozme cakat vibuchy :D:D:D

  • A „vibuchy“ byla odpoved na ci tri hrubky? Kristova noho, jak muze byt nekdo tak tupy, ze napise vibuchy s mekkym i. Hezky jsi se odkopal.

   • Tak asi to vibouchlo jen malinko :D.. Kdyby ti to urvalo ruku, tak pritvrdi a napise to spravne :’D

 5. P H A B L E T

  Pokud Note8 bude mít jen 6.3“ uhlopříčku a poměr stran 18.5:9 jako S8 a S8+, na krajích ještě zahnutý, bude využitelná šířka displeje VÝRAZNĚ nižší, než u obyčejného 6“ 16:9 nezahnutého displeje :-(

  A šířka je pro ergonimii podle mě ten nejdůležitější údaj (pokud člověk nejčastěji používá telefon v režimu na výšku).

 6. Na baterky si tentokrát dají pozor, to bude jiný pr*ser, vypadávající signál po špatném úchopu, kombinace několika typů uložišť :D máme z čeho vybírat :D

  Radši za sponzoruji jiného výrobce a to Sony :D …. X Perormance je perfektní, sice nemám cool fotoaparát, cool zaoblení, ale mám skoro čistý nenáročný Android s velmi rychlou podporou.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).