Cena:

Samsung chce předběhnout Apple, Galaxy Note8 údajně představí koncem prázdnin

Společnost Samsung reinkarnovala několik stovek tisíc kusů tabletofonu Galaxy Note7 (více infromací), bude se ale spíše jednat o sběratelský kousek dostupný pouze na některých trzích. Reputaci tohoto nešťastného modelu již částečně napravila povedená řada Galaxy S8, z níž bude patrně vycházet i příští tabletofon Galaxy Note8. Podle posledních spekulací bychom na něj nemuseli čekat dlouho.

Ilustrační obrázek

Samsung bude chtít i letos soupeřit s Applem, a tak údajně představí Galaxy Note8 koncem letních prázdnin, předpokládá se polovina srpna. Tento odhad dává vcelku smysl, Galaxy Note7 byl loni představen 19. srpna. Samsung patrně za účelem představení uspořádá samostatnou velkou tiskovou konferenci, která přitáhne zraky fanoušků mobilních technologií ještě před zářijovým veletrhem IFA. Od Galaxy Note8 se očekává podobný design jako má dvojlístek Galaxy S8 a S8+, pouze Infinity displej bude mít větší úhlopříčku, hlavní fotoaparát bude mít dvě čočky a spekuluje se o výkonnějším čipsetu Qualcomm Snapdragon 836.Nepřehlédněte

První na světě: Galaxy Note8 má pohánět výkonnější Snapdragon 836

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.