Galaxy Note7 podruhé, na trh zamíří „nehořlavá“ verze FE

Nechvalně známý Samsung Galaxy Note7 již brzy zamíří zpátky na pulty obchodů. Jednat se samozřejmě bude o upravenou verzi FE, která již má problémy s akumulátorem vyřešené.
Podle jihokorejských médií telefon na trh vstoupí sedmého července, tedy o týden později, než se původně očekávalo. Důvodem je zejména rozhodnutí navýšit počet dostupných kusů z původních 150 000 na 450 000.

Samsung Galaxy Note7 se brzy dočká nástupce

Smartphone se bude prodávat za 620 USD (14 500 Kč) a jediným trhem kde bude zpočátku dostupný je Jižní Korea. Později se pravděpodobně dostane i do dalších zemí, ale USA mezi nimi zřejmě nebudou. Navzdory předchozím spekulacím ovšem Note7 FE nakonec možná zamíří i na evropský trh. Samsung totiž nedávno získal certifikaci FCC na zařízení pod označením SM-N935F a SM-N935FD, přičemž „F“ na konci v minulosti označovalo právě varianty určené pro evropské zákazníky.
Kromě poměrně výhodné ceny zaujme pravděpodobně také novým hlasovým asistentem Bixby, který se tak podle informací operátorů rozšíří z vlajkových lodí Galaxy S8 i na další zařízení.Nepřehlédněte

Samsung kapituloval: Výroba Galaxy Note7 končí, ztráty půjdou do stovek miliard korun

Autor článku
Tomáš Krompolc
Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

Kapitoly článku