Domů » Bleskovky » Galaxy Note7 podruhé, na trh zamíří „nehořlavá“ verze FE

Galaxy Note7 podruhé, na trh zamíří „nehořlavá“ verze FE

Nechvalně známý Samsung Galaxy Note7 již brzy zamíří zpátky na pulty obchodů. Jednat se samozřejmě bude o upravenou verzi FE, která již má problémy s akumulátorem vyřešené.
Podle jihokorejských médií telefon na trh vstoupí sedmého července, tedy o týden později, než se původně očekávalo. Důvodem je zejména rozhodnutí navýšit počet dostupných kusů z původních 150 000 na 450 000.

Samsung Galaxy Note7 se brzy dočká nástupce

Smartphone se bude prodávat za 620 USD (14 500 Kč) a jediným trhem kde bude zpočátku dostupný je Jižní Korea. Později se pravděpodobně dostane i do dalších zemí, ale USA mezi nimi zřejmě nebudou. Navzdory předchozím spekulacím ovšem Note7 FE nakonec možná zamíří i na evropský trh. Samsung totiž nedávno získal certifikaci FCC na zařízení pod označením SM-N935F a SM-N935FD, přičemž „F“ na konci v minulosti označovalo právě varianty určené pro evropské zákazníky.
Kromě poměrně výhodné ceny zaujme pravděpodobně také novým hlasovým asistentem Bixby, který se tak podle informací operátorů rozšíří z vlajkových lodí Galaxy S8 i na další zařízení.

Samsung kapituloval: Výroba Galaxy Note7 končí, ztráty půjdou do stovek miliard korun

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

5 komentářů

  1. Fire Edition. daju tomu taku skratku aby kazdeho napadol zas vybuch a ohen :D

  2. Nebudu riskovat, radši si nechám můj stávající Huawei P9 Lite 2017

  3. FCC specifikace je určena pro US trhy. Pro EU stačí CE…

  4. No , jednou mela byt cena cca 12 tisic korun ( coz by jeste slo ) najednou je ale 14 500 kc + v ČR prepravce , dopravce , prodejce a kdo vi kdo jeste a mama tu cca v dobrem pripade 17 tisic a to uz mozna bude lepsi doplatit a pockat na Note 8 , no uvidime.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).