Cena:

RollerCoaster Tycoon Touch: zábavní park ve 3D si zahrajete i na Androidu (oživeno)

Aktualizováno 16. 3. 2017

RollerCoaster Tycoon Touch s třítýdenním zpožděním dorazil i na Android. Hru si můžete stáhnout z odkazu pod původním článkem.

Původní článek

Společnost Atari má v obchodech aplikací pro mobilní platformy několik her, velké popularitě se těší zejména stavění zábavních parků RollerCoaster Tycoon v několika verzích. Tento titul se dočkal jak vlastní mobilní verze, tak předělávky původní počítačové legendy. Nyní na mobilní zařízení přichází další nový díl, který se odehrává kompletně ve 3D.

rcttouch

Princip hry se pochopitelně nemění, stavíte atrakce, stánky, horské dráhy, občerstvení, dekorace a další prvky, které přilákají zástupy lidí a jejich peníze. Hra obsahuje 3 600 karet, skrze které se odemykají nové atrakce a jejich vylepšení, scenérie, a také mise k plnění. Pokud by se vám nelíbily předdefinované horské dráhy, můžete si navrhnout svoji v editoru.

RollerCoaster Tycoon Touch nabízí překrásnou 3D grafiku, svůj park si tak můžete prohlížet z libovolného místa. Hra zatím vyšla pro systém iOS (iPhone i iPad), brzy dorazí i pro Android. Je zdarma, obsahuje však spousty mikrotransakcí, které uživateli přidají peníze či karty.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.