Domů » Bleskovky » Atari vydalo legendární Roller Coaster Tycoon pro Android a iOS

Atari vydalo legendární Roller Coaster Tycoon pro Android a iOS

Legendární hru Roller Coaster Tycoon asi není potřeba nijak detailně představovat. Tenhle simulátor zábavního parku si získal miliony hráčů po celém světě a i dnes se jeho první díl těší obrovské popularitě. Toho využila společnost Atari, která už v roce 2012 oznámila, že tuto hru nabídne uživatelům systémů Android a iOS.

rctycoon

Čekání na vydání se nakonec výrazně protáhlo a hra vychází až nyní. Bezplatná verze není k dispozici a za plnou je nutné zaplatit zhruba 190 Kč. Ve hře jsou pak ještě nákupy, za které můžete odemknout další rozšíření a nové položky. Hra samozřejmě funguje i na telefonech, ale mnohem více si jí užijí majitelé tabletů.

RollerCoaster Tycoon® Classic
Cena: 159,99 Kč

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

7 komentářů

  1. 190,- + systém pay to win? To nezní dobře.

  2. 190kč aha ok. Dik ne :D

  3. tuto hru mám doma koupenou v originále na CD, super, ale 180,- notabene na smartphone mi připadá přemrštěné.

  4. Ta neklasik verze je zdarma a je hratelná taky. I když s určitými výhradami.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).