Domů » Bleskovky » Prodejní balení Galaxy S9 odhaluje funkce, o kterých se dosud nemluvilo

Prodejní balení Galaxy S9 odhaluje funkce, o kterých se dosud nemluvilo

Samsung na veletrhu CES oficiálně oznámil, že nových vlajkových smartphonů Galaxy S9 a S9+ se dočkáme na konci února v rámci veletrhu MWC. Díky všemožným únikům si o těchto telefonech můžeme udělat poměrně podrobný obrázek již dnes, určitá zpřesnění a pár nových informací navíc přidává následující fotografie zadní strany prodejního balení Galaxy S9.

Galaxy S9 dostane stejně jako jeho předchůdce 5,8″ (po odečtení zakulacených rohů 5,6″) sAMOLED displej s Quad HD rozlišením, nad ním pak bude umístěna 8Mpx kamerka s autofokusem a snímač duhovky. Novinkou bude posílení sluchátkového reproduktoru, který bude součástí sterea, o jehož zvukovou stránku se postará značka AKG. Ta rovněž bude stát za sluchátky přibalenými do základního balení.

Významných vylepšení se dočká hlavní fotoaparát. Ten si ponechá rozlišení 12 Mpx a optickou stabilizaci, optika však dostane stejně jako v případě nedávno představeného „véčka“ Galaxy W2018 nastavitelnou clonu s proměnlivou světelností mezi hodnotami f/1.5 a f/2.4. Fotoaparát se navíc dočká režimu Super Slow-mo, což bude patrně obdoba technologie od Sony, která díky paměti přímo ve fotočipu umožňuje záznam zpomaleného videa až ve snímkovací frekvenci 960 fps.

Xperia XZ Premium zvládne slow-motion při 960 fps, má to ale jeden háček

Samsung Galaxy S9 bude podle prodejní krabičky nabízen v paměťové variantě se 4 GB RAM a rozšiřitelným 64GB úložištěm, chybět nebude bezdrátové nabíjení a odolnost vůči vniknutí vody a prachu IP68.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
18 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments