Domů » Bleskovky » Příští Apple Watch mají dostat nový vzhled a větší displej

Příští Apple Watch mají dostat nový vzhled a větší displej

Hodinky Apple Watch jsou aktuálně dostání ve své třetí sérii, která se designově prakticky nijak neliší od předchozích dvou generací. Podle analytika Ming-Chi Kua z KGI Securities ale v Cupertinu připravují čtvrtou generaci, která přinese změnu vzhledu a pár dalších novinek.

Apple Watch třetí generace

Apple Watch Series 4 mají dostat o 15 procent větší displej, zatím však není jasné, zda na úkor okolních rámečků, nebo s celkovým zvětšením hodinek. Narůst má i kapacita baterie a její výdrž. Patrně přibydou i nějaké nové senzory nad rámec sledování tepové frekvence, což má ještě více zpřesnit funkce spojené se zdravím uživatele. Nové Apple Watch mají být údajně představeny již na podzim letošního roku a díky novým funkcím a snížením cen aktuálních modelů analytik očekává rekordní prodeje; jen letos se má údajně prodat 22 – 24 milionů kusů, což je o 30 procent více než loni.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).