Domů » Bleskovky » Prisma nově umí upravovat video. Brzy nabídne tvorbu animovaných GIFů

Prisma nově umí upravovat video. Brzy nabídne tvorbu animovaných GIFů

Populární aplikace Prisma pro umělecké vylepšování fotografií se dočkala nové aktualizace, která přináší možnost upravovat videa do maximální délky 15 vteřin. Funkce je zatím dostupná v beta režimu a pouze pro některé uživatele iOS, avšak v budoucnu se počítá s uvolněním i pro Android verzi aplikace. Kromě toho mají autoři v nadcházejících týdnech v plánu přidat možnost exportu do animovaných gifů.

prisma-app-ios

Pokud jste si již z App Store novou verzi Prismy stáhli a možnost editace videa vám chybí, nezoufejte. Autoři tuto funkci uvolňují postupně ve vlnách, zřejmě kvůli tomu, aby nedošlo k přetížení serverů aplikace.

Prisma Video Test Clip 1
Prisma Photo Editor
Cena: zdarma
‎Prisma Photo Editor
Cena: zdarma+

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. Prisma je povedená aplikace, čas od casu v ní něco dělám a úpravu videa vítám. :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).