Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Připravit, pozor, start: série Mario Kart se chystá na mobilní zařízení

Připravit, pozor, start: série Mario Kart se chystá na mobilní zařízení

Mario, legendární italský instalatér, se znovu objeví na mobilních zařízeních. Po hrách Super Mario Run a Animal Crossing: Pocket Camp se jedná o třetí titul z portfolia japonského Nintenda, který si najde cestu na chytré telefony. Mario Kart Tour je jednou ze tří plánovaných her, které se chystá Nintendo vydat na mobilní platformy, přičemž dalším plánovaným titulem je Zelda. Závodní odnož slavné série se na mobily dostane nejdříve v březnu příštího roku.

Nintendu se po finanční stránce daří. Prodeje konzole Nintendo Swich se daří nad očekávání, což donutilo management zvednout odhadované prodeje ze 14 na 15 milionů kusů do konce března 2018. Zisk Nintenda by se tak měl v meziročním srovnání zvýšit o 261 procent.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

4 komentáře

  1. SLOVovca (neregistrovaný)

    Pevně věřím že vyjde i na můj telefon co slouží jen na práci a na nic jiného, Lumia 950. Snad tím přilákají k nejlepšímu, nejrychlejšímu a nejbezpečnějšímu na světě nějaké puboše a tím dojde nárustu uživatelů WM na počet 4 (tedy počet přístrojů – 3x Jirka a 1x já)

    • Mirek (neregistrovaný)

      5. Vcera jsem po roce na zkousku zapnul svoji starou L640 a porad jela. Pravda, rychlost uz je na dnesni dobu tragedie.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel