Domů » Bleskovky » Připoutejte se! Víme, kdy na mobily dorazí Forza Street

Připoutejte se! Víme, kdy na mobily dorazí Forza Street

Již brzy se dozvíme, jak si populární závodní série Forza povede na mobilních platformách. Stane se tak za necelý měsíc, konkrétně 5. května. Řeč je pochopitelně o hře Forza Street, která se před několika lety objevila na počítačích pod názvem Miami Street. Nyní titul dorazí také na chytré telefony, tentokrát už pod hlavičkou Forza a s přepracovaným ovládáním pro dotykové displeje. Dočkají majitelé zařízení s iOS i Androidem.

Forza Street
Zdroj obrázku: Microsoft

Zájemci si mohou hru už nyní předběžně zaregistrovat, zatím však pouze na Google Play a Galaxy Store. Za zmínku stojí také příjemný bonus, který si Microsoft připravil pro všechny hráče, již si mobilní Forzu zahrají v prvním měsíci od vydání. Jedná se o tzv. „Founders Pack“, jehož součástí bude kromě virtuální měny také vozidlo Ford GT 2017.

Forza Street
Forza Street
Cena: zdarma

Forza Street je určená především pro virtuální závodníky, kteří si chtějí zahrát například při cestě metrem. Z toho důvodu se hra soustředí především na kratší závody, jež dokončíte třeba i za minutu.

 

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
_qam_
Uživatel
_qam_
Offline

To zas bude P2W slátanina

Breeze
Anonym
Breeze
Offline

na warezu už je to dostupný pro android jako apk ke stažení, a co jsem zatím hrál tak je to docela pecka.