Domů » Bleskovky » Forza Street míří na mobily. Nový díl legendární série přinese pouliční závodění

Forza Street míří na mobily. Nový díl legendární série přinese pouliční závodění

Před několika měsíci se na Microsoft Storu v tichosti objevila závodní hra Miami Street. Nebyla zamýšlená pro náročné hráče s výkonnými počítači, naopak cílila na nenáročné hraní na slabších zařízeních, jakými jsou například tablety.

Forza Street

Nyní se hra dočkala přejmenování. Svým názvem nově zapadá pod jednu legendární závodní sérii. Forza Street, o níž vývojáři mluví jako o zážitku na cesty, však nezůstane pouze na počítačích, podívá se i na mobily s operačním systém iOS a Android.

Forza Street a ilegální pouliční závodění

Jak už název napovídá, ve Forze Street se budete účastnit ilegálních pouličních závodů a postupně budovat vysněnou sbírku těch nejlepších sportovních vozů. Jednoduše si vyberete závod, zvolíte auto a pak už bude pouze na vás, zda si v tvrdé konkurenci vybojujete nehynoucí slávu.

V porovnání s díly pro počítače a konzole vás kromě dlouhých závodů budou čekat také rychlovky, které mnohdy zvládnete projet za pouhou minutu. K nejrychlejším časům by vám mělo pomoct přepracované ovládání.

Forza Street - Announce Trailer

O Forze Street jsme se díky únikům poprvé dozvěděli už letos v březnu. Tehdy se mluvilo o tom, že se známá závodní série podívá kromě počítačů a Xboxu také na další platformy. Těmi se stanou zařízení s operačními systémy iOS a Android. Hra bude k dispozici zdarma, takže nějakým těm mikrotransakcím se nejspíše nevyhneme. Datum vydání mobilních verzí však zatím zůstává zahalené tajemstvím.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).