Domů » Bleskovky » Stahujte zdarma: vyšla akční pecka Call of Duty: Mobile

Stahujte zdarma: vyšla akční pecka Call of Duty: Mobile

Vydavatelský gigant Activision před několika měsíci oficiálně oznámil titul Call of Duty: Mobile. Jedná se o mobilní free-to-play verzi populární střílečky z počítačů a konzolí, která právě dorazila telefony s operačními systémy Android a iOS.

call of duty mobile

Hra v uceleném balíčku nabízí přehlídku nejpopulárnějších režimů pro více hráčů napříč kompletní historií série včetně Search and Destroy nebo Free-For-All. Bitvy se odehrávají na řadě oblíbených map, mezi něž se zařadí například Nuketown či Crash.

O vývoj se postaral čínský Tencent

Vývoj hry má na starosti studio Timi, které spadá pod čínskou internetovou a mediální společnost Tencent, přičemž by se mělo jednat o jiný mobilní titul ze série Call of Duty, než na jaký v loňském roce lákal šéf vývojářského studia King, které dalo světu především populární Candy Crush. O dosud neoznámeném titulu víme pouze tolik, že nepůjde žánr „Spoj tři“.

Call of Duty: Mobile je k dispozici zcela zdarma. Ve hře jsou přítomné mikrotransakce (od 25 do 2 490 Kč), ale nijak neobtěžují a bez problémů bez nich zvládnete projít celou hru. Titul vyniká dechberoucí grafikou i skvělou hratelností. Úvodní tutorial vás během zhruba 2 minut seznámí s ovládáním hry, které je velmi intuitivní, a pak se už můžete pustit do boje. V telefonu hra vyžaduje přibližně 1,5 GB prostoru.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments