K vybraným smartphonům Xiaomi dárek zdarma

Domů » Bleskovky » Call of Duty: Mobile vezme fanoušky napříč herními režimy a mapami z celé série

Call of Duty: Mobile vezme fanoušky napříč herními režimy a mapami z celé série

Vydavatelský gigant Activision oficiálně oznámil titul Call of Duty: Mobile. Půjde o mobilní free-to-play verzi populární střílečky z počítačů a konzolí, která dorazí na telefony s operačními systémy Android a iOS v letošním roce. Hra by měla v uceleném balíčku nabídnout přehlídku nejpopulárnějších režimů pro více hráčů napříč kompletní historií série včetně Search and Destroy nebo Free-For-All. Bitvy se budou odehrávat na řadě oblíbených map, mezi něž se zařadí například Nuketown či Crash.

call of duty mobile

O vývoj se postará čínský Tencent

Vývoj má na starosti studio Timi, které spadá pod čínskou internetovou a mediální společnost Tencent, přičemž by se mělo jednat o jiný mobilní titul ze série Call of Duty, než na jaký v loňském roce lákal šéf vývojářského studia King, které dalo světu především populární Candy Crush. O dosud neoznámeném titulu víme pouze tolik, že nepůjde žánr „Spoj tři“.

Call of Duty: Mobile dorazí na naše mobilní telefony v průběhu léta, zatím však půjde pouze o beta verzi. Hra bude k dispozici napříč Evropou a Severní a Jižní Amerikou. Zájemci o zkušební verzi se už nyní mohou registrovat na oficiálních stránkách titulu.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Jeden komentář

  1. Tak to vypadá na podobnou parádu jako Diablo nebo C&C😥🤔😂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *