Domů » Bleskovky » Xbox One S bez optické mechaniky na prvních fotkách. Známe datum premiéry

Xbox One S bez optické mechaniky na prvních fotkách. Známe datum premiéry

Microsoft letos představí nový Xbox. Nebude se však jednat o žádnou super výkonnou herní konzoli, ale o upravený Xbox One S bez optické mechaniky. Konzole ponese jméno Xbox One S All-Digital Edition, a podle obrázků zveřejněných na Windows Central bude vypadat stejně jako její dva a půl roku starý základ, jediným rozdílem má být právě absence optické mechaniky.

xbox one s all digital

Xbox One S All-Digital Edition se bude spoléhat výhradně na digitální distribuci her, licence her zakoupených na optických médiích půjde transformovat na kód umožňující stažení hry z internetu. Pochopitelně pro tyto účely bude vyžadováno velkorysé úložiště, nový Xbox bude dodáván s 1TB diskem. V prodejním balení také budou hned tři hry zdarma – Minecraft, Sea of Thieves a Forza Horizon 3.

all digital

Nový Xbox bude prý představen 7. května, jeho prodejní cena má být nejnižší z celé řady konzolí od Microsoftu. Xbox One S aktuálně seženete za cenu mezi 5 – 6 tisíci korunami (podle paměťové verze). Je vysoce pravděpodobné, že se „digitální“ Xbox One S stane jednou ze vstupních bran chystané herní služby xCloud.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

 1. Martin (neregistrovaný)

  V době kdy se budou objevovat pomalu nové konzole si myslím že smysl vydat starší Xbox nemá logiku.

  • No do nové konzole je ještě rok a půl daleko, toto je jen refresh. V podstatě snížené výrobní náklady.

 2. Josephtix (neregistrovaný)

  best airlines within thailand this site

 3. Q (neregistrovaný)

  dolezita je cena, a na cloud hranie nepotrebujes extra silny HW, takze ano, toto je spravna cesta

  • No to jsi moc nepochopil produkt. Je to normální konzole „v plném výkonu“, ale bez optické mechaniky. Není to tenký klient pro centralizovaný obsah. Btw. ani od nadcházející generace se toto neočekává.

 4. Tray1 (neregistrovaný)

  Arch jo, to je název 😑. Není to ani znělé, ani nic moc říkající.
  Jsem zvědavý na cenu. Jestli se nijak moc nebude lišit od klasického Xbox One S, je lepší zvolit ten s diskem ne? Nejen, že je lepší možnost, širší, pořízení her, ale i možnost přehrávání DVD či Blu-Ray.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *