Domů » Bleskovky » Přemýšlíte o nákupu televize? Samsung vám k ní zdarma přidá Galaxy S10

Přemýšlíte o nákupu televize? Samsung vám k ní zdarma přidá Galaxy S10

Společnost Samsung dnes v České republice spouští speciální promo akci. Ke koupi jakéhokoliv televizoru QLED 8K přibalí jako dárek smartphone Samsung Galaxy S10 v černé barvě se 128GB vnitřní pamětí. Akce trvá u vybraných prodejců do 29. září, nebo do vyprodání zásob a platí pro modely Q900R a Q950R. První zmíněnou TV seženete ve dvou úhlopříčkách – 65″ a 75″, nicméně se připravte na pořádný průvan v peněžence. 65″ verze se prodává za 129 990 Kč, 75″ za 179 900 Kč.

samsung TV S10 zdarma
Přemýšlíte o nákupu televize? Samsung vám k ní zdarma přidá smartphone Galaxy S10

Tyto televize nabízejí vysoké rozlišení 8K s 33 miliony pixelů. Televizor Samsung QLED 8K je vybaven celou řadou pokročilých technologií a využívá umělou inteligenci na to, aby vylepšil obsah v nízkém rozlišení na kvalitu blížící se 8K. AI rovněž optimalizuje zvuk, reaguje na úroveň jasu ve vaší místnosti, a rovněž doporučuje oblíbený obsah. Režim Ambient pak televizor ve chvílích, kdy ho nesledujete, nechá splynout s okolím, jako by byl chameleon.

Nepřehlédněte – Samsung 4K QLED TV recenze: špičkový obraz, HDR a sebevědomá cena

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.