Pouze dnes: využijte 20% slevy na Galaxy S9(+), televize a soundbary od Samsungu

V rámci akce Samsung Fashion Day, která se koná právě dnes, máte možnost získat smartphone Samsung Galaxy S9/S9+ (recenze), všechny televize a také soundbary s 20% slevou. Nákup je však nutné uskutečnit přímo ve značkové prodejně Samsungu v obchodním centru Palladium, Praha. Pokud tedy přemýšlíme o nákupu nějakého nového zařízení od Samsungu, dnes máte možnost pořídit jej o pětinu levněji.

Samsung Galaxy S9

V tento den na zákazníky i kolemjdoucí čeká překvapení v podobě autogramiády světově proslulého fotografa Roberta Vana (od 17:00 do 19:00). Vano se Samsungem spolupracuje na řadě projektů, které se týkají fotografování mobilním telefonem.

Samsung například sponzoroval dokument o Vanovi s názvem Příběh člověka, Vano ve spolupráci s časopisem ELLE nafotil na Galaxy S9+ sérii fotografií osobností české módy a bude také hlavní hvězdou prvního dámského setkání Samsung Fashion Night dne 21. června.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel