Potvrzeno! Google zvolil vyčkávací taktiku, horké novinky představí až měsíc po Applu

google pixel 7 pixel watch pixel buds pro

Všechna pozornost je sice v těchto dnech směřována na Apple, který již dnes večer představí světu řadu iPhone 14. To však nebrání Googlu uzmout si trochu pozornosti pro sebe, i když opravdu jen špetku. Americký internetový obr na svém twitterovém profilu konečně potvrdil, kdy hodlá představit své hardwarové novinky. Pixel 7, ale třeba také hodinky Pixel Watch, uvidíme v plné parádě 6. října v 16 hodin našeho času.

Všechno dorazí pohromadě. Touto větou orámoval Google oficiální oznámení své tiskové konference, na které představí své dlouho vyhlížené – a hlavně již poodhalené – hardwarové novinky. Řeč je o smartphonech Pixel 7 a Pixel 7 Pro, tabletu Pixel Pad a také chytrých hodinkách Pixel Watch, o kterých oficiálně nevíme mnoho. Spekuluje se o nich již několik let a nutno uznat, že pokud úniky nelžou, půjde o zdařilou konkurenci pro Apple Watch.

Google už letos jednu velkou konferenci pořádal. V polovině května odhalil design zmíněných smartphonů i chytrých hodinek a poprvé se také rozpovídal o novém tabletu. Zároveň rovnou poslal do prodeje Pixel 6a a sluchátka Pixel Buds Pro. Zatímco jmenovaná sluchátka se v Česku shání těžko, mobil pořídíte za 12 490 Kč včetně DPH.

Autor článku
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku