Domů » Bleskovky » Pod nadvládou Facebooku: Instagram a WhatsApp změní názvy

Pod nadvládou Facebooku: Instagram a WhatsApp změní názvy

V dubnu 2012 Facebook koupil sociální síť Instagram za jednu miliardu dolarů. O necelé dva roky později, v únoru 2014 pro změnu nakoupil komunikační nástroj WhatsApp. Díky tomu Facebook získal absolutní dominanci na trhu sociálních sítí a komunikačních platforem.

Podle informací od některých zaměstnanců Facebooku, kteří si pochopitelně přáli zůstat v anonymitě, sociální gigant chystá změnu v názvu Instagramu a WhatsAppu. Nemusíte se ale obávat, k žádnému razantnímu přejmenování nedojde, avšak mobilní aplikace by se brzy měly začít jmenovat „Instagram from Facebook“ a „WhatsApp from Facebook„.

facebook instagram whatsapp logo

Jen doufejme, že tahle úprava se nedotkne i dalších doprovodných aplikací, jako je například „Boomerang from Instagram“, protože pak by se klidně mohlo stát, že by se tahle aplikace mohla jmenovat „Boomerang from Instagram from Facebook“ :-)

Facebook k tomu kroku vedlo právě sjednocení jednotlivých platforem „pod jednu střechu“.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
xzeit
Uživatel
xzeit

Stejně se tomu bude říkat furt stejně.

bob
Anonym
bob

jeste by to mohly zakazat na epl aby to lidi nekupovaly