Domů » Bleskovky » Pocophone F1 se může těšit na další vylepšení fotoaparátu

Pocophone F1 se může těšit na další vylepšení fotoaparátu

Smartphone Pocophone F1 (recenze) fotí ve své cenové kategorii nadmíru dobře a jeho výrobce jeho fotoaparát stále vylepšuje; nedávno například dostal schopnost natáčet super slow motion videa při 960 snímcích za vteřinu a noční režim. Brzy dorazí další aktualizace, která opět posune schopnosti fotoaparátu o krůček dále.

Vyšla totiž nová beta verze systému, která přináší dříve přislíbenou možnost natáčet 4K video v 60 snímcích za vteřinu, dosud bylo maximem 30 snímků. Po úspěšném ukončení beta testu přistane novinka do ostré verze systému, podle generálního manažera POCO však zatím není stanoven žádný termín.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Dobrá zpráva. Majitelé Poco se mají na co těšit.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).