Pocophone F1 dostává důležitou aktualizaci: přidává slíbené novinky pro fotoaparát

Společnost Xiaomi vypustila očekávanou aktualizaci pro svůj smartphone Pocophone F1 (recenze). Prostředí MIUI povyšuje na verzi 10.2.2.0, novinky se týkají aplikace fotoaparátu.

Pocophone F1 se s novým updatem učí dvě poměrně zásadní věci – fotoaparát nově dokáže natáčet super zpomalená videa při 960 snímcích za vteřin a také dostává nový noční režim. V něm je vyfotografováno 8 snímků s odlišnou expozicí, z nich je pak následně vytvořen snímek s minimálním množstvím šumu a jasnými objekty. Jaké jsou limity délky při natáčení super slow motion režimu, zatím nevíme.

Aktualizace zabírá něco okolo 300 MB a kromě novinek pro fotoaparát přináší prosincové bezpečnostní záplaty. Zanedlouho by měla dorazit další aktualizace, která naučí fotoaparát natáčet videa ve 4K rozlišení při 60 snímcích za vteřinu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

 1. Pool (neregistrovaný)

  Hmm, ale problém s ANT+ trvá dále. Ignorace.

 2. Pool (neregistrovaný)

  Výborná funkce, skvělé foto ve tmavším proatredi. To se povedlo. Ale problém s ANT+ trvá dále. Ignorace.

 3. Janek (neregistrovaný)

  Nevíte někdo jak se dá aktualizace manuálně stáhnout
  ?

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *