Domů » Bleskovky » Pocophone F1 dostává důležitou aktualizaci: přidává slíbené novinky pro fotoaparát

Pocophone F1 dostává důležitou aktualizaci: přidává slíbené novinky pro fotoaparát

Společnost Xiaomi vypustila očekávanou aktualizaci pro svůj smartphone Pocophone F1 (recenze). Prostředí MIUI povyšuje na verzi 10.2.2.0, novinky se týkají aplikace fotoaparátu.

Pocophone F1 se s novým updatem učí dvě poměrně zásadní věci – fotoaparát nově dokáže natáčet super zpomalená videa při 960 snímcích za vteřin a také dostává nový noční režim. V něm je vyfotografováno 8 snímků s odlišnou expozicí, z nich je pak následně vytvořen snímek s minimálním množstvím šumu a jasnými objekty. Jaké jsou limity délky při natáčení super slow motion režimu, zatím nevíme.

Aktualizace zabírá něco okolo 300 MB a kromě novinek pro fotoaparát přináší prosincové bezpečnostní záplaty. Zanedlouho by měla dorazit další aktualizace, která naučí fotoaparát natáčet videa ve 4K rozlišení při 60 snímcích za vteřinu.

FotoDuel: Xiaomi Pocophone F1 vs. Huawei Nova 3

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Hmm, ale problém s ANT+ trvá dále. Ignorace.

  2. Výborná funkce, skvělé foto ve tmavším proatredi. To se povedlo. Ale problém s ANT+ trvá dále. Ignorace.

  3. Nevíte někdo jak se dá aktualizace manuálně stáhnout
    ?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).