Pocophone F1 dostává důležitou aktualizaci: přidává slíbené novinky pro fotoaparát

Společnost Xiaomi vypustila očekávanou aktualizaci pro svůj smartphone Pocophone F1 (recenze). Prostředí MIUI povyšuje na verzi 10.2.2.0, novinky se týkají aplikace fotoaparátu.

Pocophone F1 se s novým updatem učí dvě poměrně zásadní věci – fotoaparát nově dokáže natáčet super zpomalená videa při 960 snímcích za vteřin a také dostává nový noční režim. V něm je vyfotografováno 8 snímků s odlišnou expozicí, z nich je pak následně vytvořen snímek s minimálním množstvím šumu a jasnými objekty. Jaké jsou limity délky při natáčení super slow motion režimu, zatím nevíme.

Aktualizace zabírá něco okolo 300 MB a kromě novinek pro fotoaparát přináší prosincové bezpečnostní záplaty. Zanedlouho by měla dorazit další aktualizace, která naučí fotoaparát natáčet videa ve 4K rozlišení při 60 snímcích za vteřinu.Huawei Nova 3 vs. Pocophone F1 test fotoaparátuNepřehlédněte

FotoDuel: Xiaomi Pocophone F1 vs. Huawei Nova 3

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku