Domů » Bleskovky » Pocophone F1 dostává aktualizaci s velkou spoustou novinek

Pocophone F1 dostává aktualizaci s velkou spoustou novinek

Společnost Xiaomi vypustila pro smartphone Pocophone F1 (recenze) novou verzi firmwaru s prostředím MIUI 10.3.4, která přináší nejen aktuální březnový bezpečnostní balíček záplat, ale také velkou zásobu nových funkcí. Update je postaven na Androidu 9.0 Pie a má velikost 0,5 GB.

Streamování HD videí a funkce Game Turbo

Do této verze systému byla přidána podpora Widevine L1, takže se Pocophone konečně naučil streamovat HD videa ze služeb jako je Netflix. Další novinkou je funkce Game Turbo, která se stará o optimalizaci čipsetu pro plynulejší hraní, kromě toho přináší snazší vytváření screenshotů, čištění mezipaměti, nahrávání obsahu na displeji, apod., aniž by bylo nutné hru opustit. V plovoucím okně se také mohou zobrazovat aplikace, jako např. Facebook, WhatsApp nebo internetový prohlížeč.

pocophone update

Aplikace fotoaparátu nově podporuje nahrávání videa ve 4K při 60 snímcích za vteřinu a také dostává nové režimy umělé inteligence. Vybrané aplikace lze nově zabezpečit a odemykat obličejem, odemykání má být navíc efektivnější. Update Pocophone F1 je vypouštěn ve vlnách, už brzy by měl na vašem zařízení přistát ve formě OTA aktualizace.

Hardwarové parametry Pocophone F1
Systém: Android 8.1
Rozměry: 155,5 x 75,3 x 8,8 mm, Hmotnost: 180 gramů
Procesor: Qualcomm Snapdragon 845, octa-core 4x 2,8 GHz Kryo 385 Gold, 4x 1,8 GHz Kryo 385 Silver
RAM: 6/8 GB, Interní paměť: 64/128/256 GB, Pam. karta:
Displej: IPS LCD, 6,18", Full HD+, 1080 × 2246 px
Fotoaparát: 12 + 5 MPx, f/1.9, Přední kamera: 20 MPx, f/2.0
Bluetooth: 5.0, Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac (2,4 a 5 GHz), NFC:
Konektor: USB-C
Baterie: 4000 mAh Li-Pol, Rychlé nabíjení:
Bezdrátové nabíjení:

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *