Domů » Bleskovky » Pixel 3 a 3 XL pózují na detailních renderech

Pixel 3 a 3 XL pózují na detailních renderech

S novým Androidem tradičně dorazí nové referenční smartphony od Google. V letošním roce to mají být Pixel 3 a 3 XL, příští rok by údajně mohl dorazit ještě levnější sourozenec poháněný čipsetem Qualcomm Snapdragon 710. Jak budou letošní modely vypadat, mají znázorňovat následující 3D rendery od @OnLeaks.

Google údajně chystá levnější Pixel. Pohánět jej má Snapdragon 710

Google Pixel 3 XL

Zajímavějším modelem bude větší Pixel 3 XL s rozměry 158 × 76,6 × 7,9 mm (8,6 mm přes fotoaparát). Telefon má oproti svému předchůdci dostat výrazně větší širokoúhlý displej s úhlopříčkou 6,2″ a výřezem nahoře uprostřed. I tak nebude chybět bradička pod displejem, do které by se klidně vešla čtečka otisků prstů, Google ji ale opět umístí na záda. Pod displejem alespoň bude hlasitý reproduktor, který zřejmě s tím horním ve výřezu vytvoří stereo.

Záda budou rovněž dvoubarevná, na rozdíl od předchozích generací nemá dojít k použití dvou materiálů, ale jednoho skleněného panelu o dvou barvách. Snad pod něj Google implementuje i cívku pro bezdrátové nabíjení. Ani letos Google nesáhne k duálnímu fotoaparátu na zádech, duální by však mohla být selfie kamera.

I letos Google nechá prohozené zamykací tlačítko s kolébkou hlasitosti, stejně tak bude nadále chybět 3,5mm sluchátkový jack.

Google Pixel 3

Menší z obou modelů má mít rozměry 145,6 × 68,2 × 7,9 mm a 5,4palcový displej obklopený poměrně znatelnými rámečky, a to nejen dole, ale i nahoře. Výřez se tentokráte nekoná, i tak bychom se měli dočkat stereoreproduktorů a duální selfie kamerky.

Fotoaparát na zádech bude opět jednočočkový, přesto nepochybujeme, že se letošním Pixelům opět podaří protlačit se mezi nejlépe fotící smartphony na trhu.

Nové Pixely pochopitelně dostanou tu nejlepší možnou výbavu v čele se Snapdragonem 845 a patřičnou porcí paměti. Těšit se také můžeme na systém Android P prošpikovaný umělou inteligencí. K představení obou telefonů by mělo dojít někdy v říjnu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Tray1
Uživatel
Tray1

hmm … :/
hm :/
no, je to takové … hmm. :D

Sám nevím, líbí se mi to? :D

Carach
Uživatel
Carach

Jestli takhle bude ten menší vypadat, jdu do něj. Líbí se mi.

Adam F.
Anonym
Adam F.

Google pixelů jsou hlavně zajímavé tím že mají jednu čočku fotoaparátu a přitom se řadí mezi nejlepší fototelefony.Kam se hrabe Huawei P20 (fuj tři čočky)

hdcz
Uživatel
hdcz

Proč fuj? P20 Pro je skvělý mobil. A fotí parádně.

htcjirka
Uživatel
htcjirka

Po zvetseni fota, nadherna olejomalba.

Roman
Anonym
Roman

Výřez? Ne, děkuji.

Carda
Anonym
Carda

Je to ošklivý co jsi budem povídat hlavně nudle s rámečkama a výřezem :D

Mlok
Anonym
Mlok

Kdo jim sakra dělá design vzhledu, nevypadá jako prémiový telefon ale spíš jako levná Čína.

Tray1
Uživatel
Tray1

[odkaz]
Ty oči mi to trochu připomínají :D

NE sranda :)

Prostě pro mě je to taky takové 50 na 50 pěkné prvky i divné prvky na jednom přístroji

Roman
Anonym
Roman

Vypadá dost levně.

Carach
Uživatel
Carach

Nevím proč tolik hejtu, podle mě se ten menší zatraceně povedl.