Domů » Bleskovky » Pixel 3 a 3 XL pózují na detailních renderech

Pixel 3 a 3 XL pózují na detailních renderech

S novým Androidem tradičně dorazí nové referenční smartphony od Google. V letošním roce to mají být Pixel 3 a 3 XL, příští rok by údajně mohl dorazit ještě levnější sourozenec poháněný čipsetem Qualcomm Snapdragon 710. Jak budou letošní modely vypadat, mají znázorňovat následující 3D rendery od @OnLeaks.

Google údajně chystá levnější Pixel. Pohánět jej má Snapdragon 710

Google Pixel 3 XL

Zajímavějším modelem bude větší Pixel 3 XL s rozměry 158 × 76,6 × 7,9 mm (8,6 mm přes fotoaparát). Telefon má oproti svému předchůdci dostat výrazně větší širokoúhlý displej s úhlopříčkou 6,2″ a výřezem nahoře uprostřed. I tak nebude chybět bradička pod displejem, do které by se klidně vešla čtečka otisků prstů, Google ji ale opět umístí na záda. Pod displejem alespoň bude hlasitý reproduktor, který zřejmě s tím horním ve výřezu vytvoří stereo.

Záda budou rovněž dvoubarevná, na rozdíl od předchozích generací nemá dojít k použití dvou materiálů, ale jednoho skleněného panelu o dvou barvách. Snad pod něj Google implementuje i cívku pro bezdrátové nabíjení. Ani letos Google nesáhne k duálnímu fotoaparátu na zádech, duální by však mohla být selfie kamera.

I letos Google nechá prohozené zamykací tlačítko s kolébkou hlasitosti, stejně tak bude nadále chybět 3,5mm sluchátkový jack.

Google Pixel 3 XL: Exclusive First Look

Google Pixel 3

Menší z obou modelů má mít rozměry 145,6 × 68,2 × 7,9 mm a 5,4palcový displej obklopený poměrně znatelnými rámečky, a to nejen dole, ale i nahoře. Výřez se tentokráte nekoná, i tak bychom se měli dočkat stereoreproduktorů a duální selfie kamerky.

Fotoaparát na zádech bude opět jednočočkový, přesto nepochybujeme, že se letošním Pixelům opět podaří protlačit se mezi nejlépe fotící smartphony na trhu.

Nové Pixely pochopitelně dostanou tu nejlepší možnou výbavu v čele se Snapdragonem 845 a patřičnou porcí paměti. Těšit se také můžeme na systém Android P prošpikovaný umělou inteligencí. K představení obou telefonů by mělo dojít někdy v říjnu.

Google Pixel 3: Exclusive First Look

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

11 komentářů

 1. hmm … :/
  hm :/
  no, je to takové … hmm. :D

  Sám nevím, líbí se mi to? :D

 2. Jestli takhle bude ten menší vypadat, jdu do něj. Líbí se mi.

 3. Google pixelů jsou hlavně zajímavé tím že mají jednu čočku fotoaparátu a přitom se řadí mezi nejlepší fototelefony.Kam se hrabe Huawei P20 (fuj tři čočky)

 4. Výřez? Ne, děkuji.

 5. Je to ošklivý co jsi budem povídat hlavně nudle s rámečkama a výřezem :D

 6. Kdo jim sakra dělá design vzhledu, nevypadá jako prémiový telefon ale spíš jako levná Čína.

  • [odkaz]
   Ty oči mi to trochu připomínají :D

   NE sranda :)

   Prostě pro mě je to taky takové 50 na 50 pěkné prvky i divné prvky na jednom přístroji

 7. Vypadá dost levně.

 8. Nevím proč tolik hejtu, podle mě se ten menší zatraceně povedl.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).