Domů » Bleskovky » Google údajně chystá levnější Pixel. Pohánět jej má Snapdragon 710

Google údajně chystá levnější Pixel. Pohánět jej má Snapdragon 710

Smartphony Google Pixel první a druhé generace mají představovat to nejlepší, co je ve světě Androidu možné. Google při jejich návrhu klade důraz nejen na samotný hardware, ale také na vyladěný software a v neposlední řadě na umělou inteligenci. Ta už naštěstí nemusí být devizou pouze těch nejvybavenějších zařízení, a tak bychom se mohli od Googlu dočkat levnějšího Pixelu.

Vysoce spolehlivý informátor Roland Quandt ve svém příspěvku na Twitteru uvedl, že Google chystá mobilní zařízení postavené na nedávno oznámeném Snapdragonu 710. Tento čipset disponuje podporou umělé inteligence, a i výkonu má na rozdávání, byť na „osmičkové“ Snapdragony trochu ztrácí. Bohužel podle Quandtových informací si na toto zařízení počkáme do první poloviny příštího roku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).