Domů » Bleskovky » Peklo zamrzlo. Fio banka představila nový Smartbanking pro Android

Peklo zamrzlo. Fio banka představila nový Smartbanking pro Android

Po letech čekání jsme se konečně dočkali. Aplikace Smartbanking od Fio banky se dočkala zbrusu nové verze pro telefony s operačním systémem Android. Vzhledem k tomu, že původní verze z roku 2011 v dnešním světle vypadala skoro jako z jiného světa, je jasné, že mezi hlavní novinky musí patřit nový design. Ten se povedl, a navíc nechybí podpora tmavého zobrazení.

fio smartbanking

Aplikace získala nový modernější vzhled a celý proces aktivace je nyní jednodušší. Hned po přihlášení je k dispozici Nástěnka, kterou si uživatel může upravit tak, aby měl ihned k dispozici informace, které ho zajímají.

Nová verze aplikace Smartbanking také umožňuje vytváření a úpravu trvalých příkazů a také zobrazuje plánované a neprovedené platby. Novinky se týkají i QR kódů, které lze nyní načítat také z galerie z obrázku. Zjednodušení posílání peněz mezi kamarády a známými představuje funkce Zaplať mi, díky které mohou klienti vytvářet QR kódy pro platby na vlastní účet.

Fio Smartbanking CZ
Fio Smartbanking CZ
Autor: Fio banka
Cena: zdarma

Fio Smartbanking je určený pro telefony s operačním systémem Android 6 a vyšším. Několik měsíců ještě bude v obchodě k dispozici i stará verze aplikace, kterou ale banka časem stáhne. Dočasně lze tedy používat obě verze Smartbankingu.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments