Domů » Bleskovky » Pařba do kapsy: Nintendo chystá nové konzole Switch 2 a Switch Mini

Pařba do kapsy: Nintendo chystá nové konzole Switch 2 a Switch Mini

Nintendo Switch je velmi populární a revoluční kapesní konzolí. Bohužel má však jednu menší vadu. Není zrovna „kapesní“. Switch totiž na rozdíl od předchozích konzolí DS disponuje mnohem větším displejem. To jistě potěšilo mnohé hráče, jelikož zajišťuje lepší herní zážitek. Jiní fanoušci Nintenda by však uvítali spíše lepší přenositelnost. Zde totiž zařízení vzhledem ke své velikosti strádá.

Tip: věděli jste, že na Nintedo Switch se podařilo rozjet Windows 10?

nintendo switch mini


Nintendo pracuje na konzolích, které potěší oba tábory

Podle uniklých informací můžeme totiž očekávat novou konzoli Switch 2. Ta má opravit některé nedostatky původní konzole Switch a také přinést mnohé zajímavé novinky. Vedle toho však prý můžeme očekávat i menší verzi Nintenda Switch.

nintendo switch mini 2

Existenci konzole Nintendo Switch Mini potvrdila také čínská webová stránka HonSon. I přesto, že samotná společnost Nintendo konzoli přímo neoznámila, HonSonjiž na svých webových stránkách nachystány návrhy na různé doplňky.  

switch mini

Nintendo tak nyní usilovně pracuje na vývoji obou konzolí. Odhaduje se, že by Nintendo mohlo představit Nintendo Switch Mini někdy ke konci tohoto roku. Konzole Switch 2 by měla následovat chvíli po ní. Těšíte se? :-)

Lukáš Kobylík

Student vysoké školy, fanoušek i kritik Microsoftu a Applu. Nadšenec do moderních, ale i retro technologií. Ve volném čase hudebník, co rád drnká na kytaru nebo si po dni vychutná dobrou muziku z vinylu.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
JoeBlack
Uživatel
JoeBlack

Nového Switche se nemůžu dočkat, konečně snad bude důvod přesedlat z 3DS XL na novou verzi.
Hlavně aby opravili nedostatky OG verze a pokud možno notně zvedli výkon použitím vhodného SOC.