Domů » Bleskovky » Oppo R9s na prvních snímcích: Zajímavé parametry a design iPhonu 7

Oppo R9s na prvních snímcích: Zajímavé parametry a design iPhonu 7

Čínská společnost Oppo se chystá na trh uvést další model. Bude jím Oppo R9s, který bude lákat na zajímavé parametry a především povedený design – podobnost s iPhonem 7 však nelze telefonu upřít.

countdown-timer-ticks-down-toward-the-unveiling-of-the-oppo-r9s_jpg

Podle uniklých informací z benchmarku AnTuTu by měla novinka nabídnout 5,5palcový displej s dostatečným Full HD rozlišením. Pod kapotou by měl být umístěn osmijádrový procesor Snapdragon 625 s grafickým čipem Adreno 506, kterým bude pomáhat nadstandartní 4GB paměť RAM.

Na zadní i přední straně se očekává přítomnost 16Mpx fotoaparátů – selfíčkáři si přijdou určitě na své. Zajímavé nadále je, že se Oppo u nového modelu chystá použít snímač Sony IMX398, který by měl nabídnout díky světelnosti objektivu f/1.7 výborné fotografie za špatných světelných podmínek. V neposlední řadě by se měla o dostatečnou výdrž postarat 3 010mAh baterie, kterou bude možné bleskurychle nabít díky technologii Super VOOC. K oficiálnímu odhalení má dojít 19. října.

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.

Diskuze k článku

  1. Telefony od OPPO si snad ani nezaslouží článek, měl jsem jeden a už bych ho nechtěl, jsou sice velmi kvalitně vyrobené, ale aktualizací softwaru se jejich majitelé nikdy nedočkají. Navíc poslední 2 roky neuvedli nic jiného než klony iPhonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).