Domů » Bleskovky » Oppo Find 7 mini představen: 4,7″ HD displej, plastové tělo a Snapdragon 400

Oppo Find 7 mini představen: 4,7″ HD displej, plastové tělo a Snapdragon 400

Oppo před nedávnem představilo model N1 mini (informovali jsme zde). Dnes tento výrobce odhalil další novinku – smartphone Oppo R6007. Tohle číselné označení toho asi příliš mnoho nenapoví, ale vězte, že se jedná o model Find 7 mini.

Zmenšená verze původního modelu Oppo Find 7 disponuje 4,7″ HD displejem (720 x 1280 px), quad-core procesorem Snapdragon 400 s taktem 1,6 GHz, grafickým akcelerátorem Adreno 305, 1 GB operační paměti, 8GB interním úložištěm, který doplňuje slot na microSD kartu. Na zadní straně najdeme objektiv 8Mpx fotoaparátu s přisvětlovací diodou a podporou záznamu videa ve Full HD.

Nad dispejem má své místo 2Mpx kamerka pro videohovory či pořizování selfie. Přísun energie zajišťuje 2140mAh baterie. Drobnou vadou na kráse je přítomnost staršího Androidu 4.3, novější KitKat by modelu Find 7 Mini rozhodně slušel více.

Na čínském trhu se telefon začne prodávat v úterý 3. června za 1799 juanů, tedy zhruba 5 800 Kč bez cla a DPH. Novnka bude k dispozici ve dvou barevných variantách – černé a bílé. Informace o dostupnosti na evropském trhu zatím nemáme k dispozici.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. Takže stejné jako Hongmi, ale o 1800,- vyšší cena … Mini s 4.7 displejem :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).