Domů » Bleskovky » Oppo chce spolupracovat s evropskými operátory. Pomoci má nové regionální centrum

Oppo chce spolupracovat s evropskými operátory. Pomoci má nové regionální centrum

Čínský gigant Oppo to s expanzí do střední a východní Evropy myslí opravdu vážně. Na speciální tiskové konferenci firma oznámila zahájení svých aktivit pro střední a východní Evropu (CEE), které zahrnují regionální centrum v polské Varšavě, provozní infrastrukturu v jedenácti zemích CEE, testovací centrum v Rumunsku a komplexní výrobní zařízení v Turecku.

oppo reno 5
Oppo posiluje přítomnost v regionu střední a východní Evropy

Regionální centrum pro střední a východní Evropu povede regionální prezident Johnny Zhang. Společnost Oppo již v rámci regionu působí v České republice, Maďarsku, Polsku, Rumunsku či na Slovensku. Oppo také investuje do výrobního závodu v Turecku, které zaměstnává více než 800 místních obyvatel, kteří budou vyrábět smartphony řad Reno a A.

Johnny Zhang 02
Regionální manažer Johnny Zhang

„Dneškem jsme završili více než dva roky tvrdé práce v rámci budování naší pozice v regionu. Ať už je to spuštění výrobního závodu v Turecku nebo sestavení lokálních týmů v celém regionu, Oppo vytváří udržitelné zastoupení, které nám umožní dlouhodobě budovat naši značku. Střední a východní Evropa je pro Oppo nesmírně důležitá, což dokazují významné a pokračující investice, které v tomto regionu realizujeme,“ řekl Johnny Zhang, regionální manažer Oppo pro region CEE.

Regionální centrum upevní pozici Oppo ve střední a východní Evropě

Do konce roku 2022 se očekává, že v regionu CEE bude přibližně 19 milionů uživatelů mobilních služeb 5G a že se v následujících pěti letech tento počet zvýší skoro desetinásobně, tedy na 196 milionů.

„Společnost Oppo spolupracuje v oblasti 5G s více než 80 operátory po celém světě, včetně mnoha operátorů v Evropě, a podala více než 3000 patentů souvisejících se standardy 5G. Úzce spolupracujeme právě s operátory v celém regionu, abychom zajistili, že smartphony Oppo budou plně optimalizované pro poskytování výhod 5G všem uživatelům,“ dodal Zhang.

Dominik Vlasák

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).