Domů » Bleskovky » OnePlus zve na tiskovou konferenci. Bude se chlubit novou technologií displeje

OnePlus zve na tiskovou konferenci. Bude se chlubit novou technologií displeje

Značka OnePlus se na svém počátku profilovala jako výrobce smartphonů s aktuálním vlajkovým čipsetem nabízených za výrazně nižší cenu, než nabízela konkurence, v poslední době si ale pomalu buduje pověst inovátora. Společnost má vlastní operační systém (založený na Androidu), vlastní technologii rychlého nabíjení, na veletrhu CES byl dokonce představen konceptuální smartphone s koženými zády a schovávajícím se hlavním fotoaparátem. Nyní se OnePlus chystá zaměřit se na displej.

oneplus

Čínská firma má na zítřejší den naplánovanou tiskovou konferenci, na které má odhalit novou technologii týkající se displeje. Otázkou je, zda se bude jednat o novinku napříč trhem, nebo pouze o inovaci v rámci značky. Spekuluje se, že by mohl být odhalen nový displej s obnovovací frekvenci 120 Hz, který by měl být součástí chystaného smartphonu OnePlus 8. Tisková konference se odehraje v Shenzenu 13. ledna v 14:00 místního času.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).