Domů » Bleskovky » OnePlus slaví 4 roky na scéně. Nabízí slevy na příslušenství a soutěž o ceny

OnePlus slaví 4 roky na scéně. Nabízí slevy na příslušenství a soutěž o ceny

Značka OnePlus na kolbišti výrobců mobilních telefonů působí již čtyři roky. Za tuto dobu přivedla na trh celkem 6 smartphonů, o kterých hovoří jako o zabijácích vlajkových lodí, neboť poskytují výbavu top modelů za cenu střední třídy. Toto malé nekulaté výročí čínský výrobce oslavuje na svých stránkách, kde fanouškům značky nabízí atraktivnější ceny na příslušenství či soutěž o ceny.

OnePlus 4th Anniversary - Watch the full story December 17

Ušetřit můžete 5 – 30 % na příslušenství pro vybrané smartphony OnePlus, v nabídce se nachází spousta krytů, ochranných skel i sluchátka Bullets (V2). Kromě toho si můžete o příslušenství zahrát na stránkách minihru Anniversary Lucky Draw – vyhrát lze batohy, tašku, tričko, baseballovou čepici, a slevy na příslušenství. Je zde ještě jedna hlavní výhra, tak však zůstane v utajení až do 17. prosince, my však odhadujeme, že se bude jednat o nové OnePlus 5T.

OnePlus 5T v otázkách a odpovědích: aktualizace, fotoaparát, odolnost i cena

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).