Domů » Bleskovky » OnePlus kopíruje Apple. Chystaná bezdrátová sluchátka vypadají stejně jako AirPody

OnePlus kopíruje Apple. Chystaná bezdrátová sluchátka vypadají stejně jako AirPody

Do éteru se dostal první obrázek prvních plně bezdrátových sluchátek společnosti OnePlus. A pokud nejde o „fake“, můžeme konstatovat, že se více než inspirovaly designem sluchátek Applu AirPods.

OnePlus bezdratova sluchatka
OnePlus kopíruje Apple. Jejich bezdrátová sluchátka vypadají stejně jako AirPody. Oficiálního představení bychom se měli dočkat v červenci.

V tuto chvíli nejsou známy jejich parametry ani cena. Údajně budou na scénu uvedeny v červenci (tento měsíc je uveden i na obrázku), přesné datum však známo není. Podle neoficiálních zpráv čínský výrobce v červenci také představí nový smartphone střední třídy OnePlus Z, takže není vyloučeno, že obě novinky budou oznámeny současně.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).