Domů » Bleskovky » OnePlus chystá sluchátka. Mají být konkurencí AirPodům Pro od Applu

OnePlus chystá sluchátka. Mají být konkurencí AirPodům Pro od Applu

Společnost OnePlus zřejmě příští rok značně rozšíří portfolio svých produktů. Kromě vlajkových smartphonů se prý dočkáme i telefonu střední třídy a nově se také spekuluje o bezdrátových sluchátkách.

Bezdrátová sluchátka od OnePlus

Informaci přinesl informátor Max J., který je známý díky svým spolehlivým únikům z tábora Samsungu. Vychází přitom z konceptuální grafiky, podle které nový produkt bude sloužit k relaxaci, k tréningům, hovorům, studiu a také k poslechu bez kabelů v cestě.

oneplus

Trh s bezdrátovými sluchátky je na vzestupu, např. nejnovější Apple AirPods Pro jsou beznadějně vyprodaná a další dorazí až v příštím roce. Dá se předpokládat, že sluchátka od OnePlus nebudou jablečné pecky kopírovat, ale přijdou s vlastním designem vycházejícím se současných sluchátek Bullets Wireless 2.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).