Domů » Bleskovky » OnePlus 8 Pro konečně nabídne funkci, na kterou se roky čekalo

OnePlus 8 Pro konečně nabídne funkci, na kterou se roky čekalo

Smartphony OnePlus jsou velmi dobře vybavené stroje s minimem kompromisů, které se směle mohou měřit s tou nejlepší konkurencí. Nejinak tomu má být i u chystané modelové řady OnePlus 8, která se podle nejnovějších spekulací dočká funkce, které se dosud telefony čínské značky vyhýbaly – bezdrátového dobíjení.

Nabíjejte jako profesionál

Značka OnePlus se dosud k bezdrátovému nabíjení stavěla vyhýbavě, neboť se jedná o nedokonalý a pomalý systém. Namísto toho byl prosazován vlastní standard bleskurychlého nabíjení Warp Charge, u kterého procenta naskakují před očima.

warp

NepřehlédněteOnePlus Concept One: kapesní McLaren s koženým tělem a neviditelnými fotoaparáty

Bezdrátové dobíjení nicméně také zrychluje, a i když není tak efektivní jako dobíjení kabelem, je extrémně pohodlné a návykové. Není proto divu, že uživatelé i odborná veřejnost absenci bezdrátového dobíjení telefonům OnePlus vyčítali. Známý informátor Max J. nyní přišel s vlastním ilustračním renderem, podle kterého by se minimálně OnePlus 8 Pro bezdrátového dobíjení dočkat mohl.

oneplus wireles

Bohužel více informací než tento neoficiální render zatím nemáme; musíme tak doufat, že je založený na věrohodném základu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.