Domů » Bleskovky » OnePlus 5 znovu dostává Oreo. Výrobce vydal novou verzi (oživeno)

OnePlus 5 znovu dostává Oreo. Výrobce vydal novou verzi (oživeno)

 

V minulém týdnu vydala společnost OnePlus update pro smartphone OnePlus 5 (více informací). Aktualizace povýšila systém Oxygen OS na verzi 5.0, jehož základ je v Androidu 8.0 Oreo. Bohužel kvůli nalezené chybě byl update v tomto týdnu stažen.

Zástupce OnePlus na oficiální fóru společnosti bohužel neuvedl, čeho se chyba týká, slíbil však brzkou nápravu v podobě systému OxygenOS 5.0.1, který má chybu napravovat. Software se údajně již připravuje, termín vypuštění však prozatím znám není.

Aktualizováno 5.1.2018

Chyba v Oreu pro OnePlus 5 způsobovala fotografování prázdných zelených snímků při použití fotoaplikací třetích stran. Výrobce již tuto chybu opravil a vydal novou aktualizaci, kterou si mohou stáhnout všichni majitelé OnePlus 5.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

  1. 5.0.1. už je ke stažení přes oxygen updater.. Prostě super přístup :)

  2. Už několik dnů je na oficiální stránce: www. oneplus.net, oddílu podpora, verze: OnePlus 5 OxygenOS Open Beta 3, která vše řeší a nemá problém. Buďte, prosím, aktuální nejen u „mainstrímových“ telefonů, respektive nepodávejte nepravdivé informace u telefonů jiných!

  3. Přesně tak taky jsem si už updatoval na 5.0.1 i když jsem taky v předchozí verzi žádný větší problém neviděl jen mi občas padá jedna aplikace(pixworld scenes), která mi před updatem na oreo nepadala, ale to je spíše chyba aplikace. Dělá mi to jen když jsem na wifi, když jsem offline tak nespadne nikdy.
    Nezbývá než pochválit za rychlost, a dobrou provázanost komunity s vývojáři One+

  4. Tiež som nemal problém s predchádzajúcou verziou. ale poteší že sa starajú.
    skacelp táto verzia bola uvoľnená dnes ako oprava nieje to beta

  5. Aktualizace uz je vydana

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).