Domů » Bleskovky » OnePlus 3 a 3T dostanou Android P, potvrzuje výrobce

OnePlus 3 a 3T dostanou Android P, potvrzuje výrobce

Teprve před nedávnem odhalila společnost OnePlus svoji aktualizační politiku, která se víceméně shoduje se zažitými pořádky u ostatních vlajkových smartphonů konkurenčních výrobců. Čínský výrobce bude pro své smartphony poskytovat 2 roky běžné podpory (včetně aktualizací operačního systému) a třetí rok se ještě bude starat o bezpečnostní updaty.

OnePlus se zavazuje: dva roky aktualizovaný systém, třetí rok bezpečnostní záplaty

K některým modelům však bude OnePlus ještě shovívavější; model OnePlus 3 byl například představen 14. června roku 2016, což znamená, že by se již měl nacházet v poslední fázi bez příslibu nové verze operačního systému. OnePlus však na svém oficiálním fóru informuje, že OnePlus 3 i OnePlus 3T Android P dostanou.

Nového zeleného robota schovaného pod kabátem prostředí OxygenOS nejprve dostanou novější modely OnePlus 6 a poté OnePlus 5 a 5T, na oba „trojkové“ modely dojde později. Společnost tak u těchto modelů přeskočí Android Oreo ve verzi 8.1.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *